ALEYNA

https://aktuel.tv

Ünlü şarkıcı ve fenomen Aleyna Dalveren paylaşımlarıyla yine olay oldu. Ünlü sanatçı çiğköfte yiyerek araç kullandığı son videosunda trafiği tehlikeye attığı gerekçesiyle 130 lira para cezasıma çarptırıldı. Dalveren bu haberiyle magazin gündemine oturdu. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Dalveren magazin programlarına konu olmak güzel ancak trafikte yapılmaması gereken bir şeyi yaptığım için pişmanım dedi.

Şarkıcı Aleyna Dalveren’in sosyal medyadan paylaştığı görüntülerde, otomobil kullanırken yanına koyduğu tepsiden çiğ köfte yiyen, tespih çekme anları yer alıyordu. Sosyal medyada tepki çeken görüntüler sonrası harekete geçen İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme ekipleri yaptıkları çalışmalarda, adresini belirlendikleri şarkıcı Dalveren’i bu gün akşam saatlerinde evinden alıp emniyete götürdü.

Hakkında işlem yapılan Dalveren’e 2918 Sayılı Karayolları Trafik Kanununun “Kamunun rahat ve huzurunu bozacak kişilere zarar verecek keyfi/kasıtlı davranışlarda bulunarak yaya/araç trafik emniyetini ihlal etmek/tehlikeye düşürmek suretiyle tedbirsiz ve saygısızca araç sürmek” suçlamasıyla 132 lira idari para cezası kesildi. Cezai işlemin ardından genç kadın evine dönerken, sosyal medyadan kendisine yönelik eleştiriler gece boyu devam etti..

Ünlü şarkıcı ve fenomen Aleyna Dalveren paylaşımlarıyla yine olay oldu. Ünlü sanatçı çiğköfte yiyerek araç kullandığı son videosunda trafiği tehlikeye attığı gerekçesiyle 130 lira para cezasıma çarptırıldı. Dalveren bu haberiyle magazin gündemine oturdu. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Dalveren magazin programlarına konu olmak güzel ancak trafikte yapılmaması gereken bir şeyi yaptığım için pişmanım dedi. Şarkıcı Aleyna Dalveren’in sosyal medyadan paylaştığı görüntülerde, otomobil kullanırken yanına koyduğu tepsiden çiğ köfte yiyen, tespih…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir